Domů>Stuhy – doplněk, který nestárne

Falešný patchwork

Netradiční a moderní využití stuh je především při vytváření kouzelné mozaiky pomocí techniky zvané „falešný patchwork“. Stuhy se skládají do různých vzorů na polystyrenové formy, na které se lepí nebo připichují špendlíky. Vzniknou tak úžasné barevné koláže. Můžete tak vyrábět vánoční ozdoby, velikonoční dekorace nebo úchvatné dárky.

Každého z nás potěší, když něco pěkného sám vyrobí, proto se neustále objevují nové kreativní techniky. Velmi populární je pletení z pedigu. Stuhy jsou též ideálním doplňkem pro výrobky z pedigu.

Svatební stuhy

K jednomu z nejdůležitějších dnů v životě neodmyslitelně patří bílá barva, lesk a hebkost. To vše symbolizují bílé / krémové / atlasové stuhy nebo taftové stuhy. Neobejdou se bez nich žádné svatební šaty, svatební kytka a zdobí se s nimi jak svatebčané, tak i auta.

Stuhy Dobruška – rodinné stříbro

Jak jste si jistě všimli, stále více věcí se dováží a stále méně vyrábí u nás v České republikace. Je potřeba si vážit a podporovat tu hrstku výrobců u nás, zvláště pak tradičních českých značek. Takovou firmou je Stuha Dobruška, která vyrábí stuhy již od roku 1896. Vyrábí taftové, atlasové stuhy, pro dekorativní účely pak stuhy doplněné metaloplastovými a monofilovými vlákny. Dále vyrábí také leonské výrobky, což jsou provázky obalené tenkým kovovým nebo foliovým drátkem, andělské vlasy a gympy. Téměř kompletní sortiment nabízí firma Klimpe, s.r.o. Ve své kamenné prodejně v Ochozi u Brna nebo na eshopu www.pedig-brno.cz.

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Extra-dárečky.cz

Jsme nový obchod s RC modely a nabízíme kvalitní a kompletní modely, které vám dopřejí spousty zábavy. Hledáte vhodné dárky pro muže k narozeninám? Nechte se inspirovat naší nabídkou dárků! Prodáváme levné netradiční dárky a originální dárečky z celého světa. Originální dárky pro muže a ženy nejen k narozeninám. Originální dárky pro vás připravujeme již několik let tak, abyste mohli nakoupit veškeré dárky bez stresu, z pohodlí domova. Nabízíme zlaté a stříbrné šperky s diamanty. Vše za skvělé ceny! Originální dárky pro muže a ženy pohodlně na jednom místě, rychle a za férové ceny nabízí Originální-dárečky.cz. Chirurgická ocel a šperky z chirurgické oceli za jedinečné ceny pouze v e-shopu Vyberšperky.cz. Dárky nejen k narozeninám, netradiční dárky a skvělé zážitky má pro vás e-shop Netradicni-darecky.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Ptákoviny a karnevalové kostýmy za nejlepší ceny. Kola za velice nízké ceny.

Stagg CWM-A-D, conga

Stagg CWM-A-D, conga

Cena: 9 390,00 Kč

koupit

Special Combi case 6HE

Special Combi case 6HE

Cena: 6 090,00 Kč

koupit

Stagg AC-HIGH/1H

Stagg AC-HIGH/1H

Cena: 529,00 Kč

koupit

Stagg PCW-9, přenosné congo

Stagg PCW-9, přenosné congo

Cena: 3 590,00 Kč

koupit

Driver pro AS-1500 V2

Driver pro AS-1500 V2

Cena: 2 290,00 Kč

koupit

Monstera deliciosa, 90 cm

Monstera deliciosa, 90 cm

Cena: 2 290,00 Kč

koupit

Eurolite LED BB-5 bar

Eurolite LED BB-5 bar

Cena: 8 390,00 Kč

koupit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace